Глава правління UESF Іван Данішевський: про кіберосвіту в Україні та труднощі процесу популяризації геймінгу

Глава правління UESF Іван Данішевський: про кіберосвіту в Україні та труднощі процесу популяризації геймінгу

Що гальмує розвиток кіберосвіти в Україні? Яка інфраструктура необхідна для просування esports-сфери? Чи можлива реалізація трансляцій кіберспортивних турнірів на телебаченні? На ці та інші запитання в ексклюзивному інтерв’ю для eSPORTconf Ukraine 2021 відповів Іван Данішевський – голова правління Федерації кіберспорту України (UESF).

Іван – засновник агентства Esports Charts, яке займається аналізом даних кіберспорту та стримінгу. Організатор турнірів в Україні та за кордоном. Зараз експерт залучений до процесу масштабування esports-ніші.

В інтерв’ю фахівець розповів, у яких напрямах зараз розвивається UESF, й оцінив сучасний стан кіберспортивної освіти в Україні. Також Іван пояснив, де шукати талановитих геймерів, і поділився своєю думкою про реальні шанси українського кіберспорту вийти в лідери світового ринку.

22 квітня на eSPORTconf Ukraine 2021 Іван виступить із доповіддю на тему «Весь спорт – кіберспорт. Майбутнє медіа та розваг». Спікер розповість про реальну картину кіберспорту України та подальші шляхи розвитку індустрії. Також він висловив готовність відповісти на всі запитання відвідувачів івенту.


Приєднуйтеся до eSPORTconf Ukraine 2021, щоб дізнатися про перспективи індустрії кіберспорту й особисто поспілкуватися з передовими експертами галузі!

Програма та реєстрація >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane