«Живіше за всіх живих»: білоруський eSports

«Живіше за всіх живих»: білоруський eSports

У Білорусі кіберспорт не настільки розвинений як у сусідніх Росії, Україні чи Польщі, але він там є, та навіть має певні успіхи. Важливим поступом для галузі став початок у 2017 році роботи Білоруської федерації кіберспорту.

У перший тиждень червня відбулася ще одна важлива подія. Федерація офіційно розпочала співпрацювати з асоціацією «Білоруська федерація футболу» та хокейним клубом «Динамо Мінськ». Угоду підписали в межах кіберспортивного уїк-енду в приміщенні фан-будинку ХК. Водночас відбулися кіберфутбольні (FIFA 17) та кіберхокейні турніри (NHL 17).

До слова, недооцінювати білоруський eSports не варто. У вівторок, 6 червня, це яскраво продемонструвала збірна країни з Hearthstone, яка обіграла на Global Games українську збірну, яка до цього не програвала.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map