Фінанси кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 обговорить CBDO в Maincast Вадим Воробйов

Фінанси кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 обговорить CBDO в Maincast Вадим Воробйов

Продовжуємо знайомитися зі спікерами eSPORTconf Ukraine 2021! Учасником панельної дискусії про особливості регіонального розвитку кіберспорту стане Chief Business Development Officer в Adrun Вадим Воробйов.

Вадим – визнаний експерт у сфері розвитку рекламних проєктів і продуктів, а також роботи з клієнтами. Зараз – директор із розвитку бізнесу в Adrun.

Раніше працював на посаді key account manager у компаніях «Київстар» і «Нова пошта». З 2016 до 2018 року виконував обов’язки CBDO в Promo.ua. Також брав участь у запуску кіберспортивного рекламного агентства Adrun.

Вадим стояв біля витоків студії Maincast. Це провідний esports-майданчик, який професійно висвітлює та проводить esports-події, виробляючи якісний розважальний контент.

Зараз як CBDO студії він займається пошуком ресурсів, побудовою команди продажів, розробленням креативних інтеграцій із брендами, а також визначенням подальшого вектора діяльності компанії.

На конференції Вадим візьме участь у панельній дискусії на тему «Фінанси кіберспорту та можливості регіонального розвитку».


Приєднуйтеся до eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня та дізнайтеся про найефективніші способи заробітку в перспективній сфері!

Програма та реєстрація >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane