Філіпінський художник створив талісмани для популярних складів з Dota 2

Філіпінський художник створив талісмани для популярних складів з Dota 2

Кіберспортсмени, на кшталт представників традиційних видів спорту, теж мають власну атрибутику. Вони дбають про хештеги, емблеми та клубні форми. Але філіппінський художник-аматор Вебстер Лісотан вирішив, що цього не досить. Як справжній фанат баскетболу та Dota 2 він вирішив створити талісмани для eSports-команд.

Розпочавши з мультяшного зображення героїв гри, він невдовзі перейшов до стилізованих малюнків улюблених кіберспортсменів з клубу TNC Pro Team. Аби підтримати їх на змаганні StarLadder i-League Invitational, художник створив по малюнку для кожного учасника, а після вигадав для них талісман.

З нагоди турніру EPICENTER 2017 Вебстер вирішив продовжити розпочату справу та зобразив талісмани для всіх його учасників, а також для деяких інших популярних колективів з Dota 2. Деякі персонажі виявилися очікуваними, приміром, ведмежа Virtus.pro, але є й оригінальні рішення, наприклад, циклоп Team Secret. Пропонуємо ознайомитися з його роботами докладніше.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map