Філіпінський художник створив талісмани для популярних складів з Dota 2

Філіпінський художник створив талісмани для популярних складів з Dota 2

Кіберспортсмени, на кшталт представників традиційних видів спорту, теж мають власну атрибутику. Вони дбають про хештеги, емблеми та клубні форми. Але філіппінський художник-аматор Вебстер Лісотан вирішив, що цього не досить. Як справжній фанат баскетболу та Dota 2 він вирішив створити талісмани для eSports-команд.

Розпочавши з мультяшного зображення героїв гри, він невдовзі перейшов до стилізованих малюнків улюблених кіберспортсменів з клубу TNC Pro Team. Аби підтримати їх на змаганні StarLadder i-League Invitational, художник створив по малюнку для кожного учасника, а після вигадав для них талісман.

З нагоди турніру EPICENTER 2017 Вебстер вирішив продовжити розпочату справу та зобразив талісмани для всіх його учасників, а також для деяких інших популярних колективів з Dota 2. Деякі персонажі виявилися очікуваними, приміром, ведмежа Virtus.pro, але є й оригінальні рішення, наприклад, циклоп Team Secret. Пропонуємо ознайомитися з його роботами докладніше.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map