Еталон якості у виробництві комп`ютерних крісел DXRacer – учасник eSPORTconf Ukraine

Еталон якості у виробництві комп`ютерних крісел DXRacer – учасник eSPORTconf Ukraine

22 лютого на eSPORTconf Ukraine 2017 у демозоні на вас чекає компанія DXRacer – еталон якості у виробництві компь`ютерних крісел.

DXRacer раніше спеціалізувалася на створенні сидінь для гоночних автівок (відомих як «ковші»), першою на ринку застосувавши всі свої технології з автоспорту, створюючи комп'ютерне крісло.

Вироби DXRacer виконані в яскравому спортивному дизайні, мають покращену зручність і чутливість до моторики користувача.

На окрему увагу заслуговує широкий асортимент модельного ряду компанії. Кожен клієнт без надмірних зусиль підбере крісло за власними уподобаннями та потребами.

Щодо переваг в експлуатації, компанія запрошує всіх охочих відвідати її стенд та оцінити якість і надійність продукції DXRacer. У демозоні eSPORTconf Ukraine 2017 всі охочі отримають нагоду випробувати крісла, поставити запитання про бренд або запропонувати співпрацю представникам DXRacer.

Чудова новина для всіх відвідувачів та учасників конференції! Наприкінці події ви матимете шанс стати одним із власників лімітованого крісла DXRacer OH/RE21/NY Na'Vi.

Умови розіграшу напрочуд прості, перемогти під силу кожному. Стежте за поновленням інформації в наших групах у соціальних мережах і дізнавайтеся про правила участі.

Купуйте квиток тут.

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.