Еталон якості у виробництві комп`ютерних крісел DXRacer – учасник eSPORTconf Ukraine

Еталон якості у виробництві комп`ютерних крісел DXRacer – учасник eSPORTconf Ukraine

22 лютого на eSPORTconf Ukraine 2017 у демозоні на вас чекає компанія DXRacer – еталон якості у виробництві компь`ютерних крісел.

DXRacer раніше спеціалізувалася на створенні сидінь для гоночних автівок (відомих як «ковші»), першою на ринку застосувавши всі свої технології з автоспорту, створюючи комп'ютерне крісло.

Вироби DXRacer виконані в яскравому спортивному дизайні, мають покращену зручність і чутливість до моторики користувача.

На окрему увагу заслуговує широкий асортимент модельного ряду компанії. Кожен клієнт без надмірних зусиль підбере крісло за власними уподобаннями та потребами.

Щодо переваг в експлуатації, компанія запрошує всіх охочих відвідати її стенд та оцінити якість і надійність продукції DXRacer. У демозоні eSPORTconf Ukraine 2017 всі охочі отримають нагоду випробувати крісла, поставити запитання про бренд або запропонувати співпрацю представникам DXRacer.

Чудова новина для всіх відвідувачів та учасників конференції! Наприкінці події ви матимете шанс стати одним із власників лімітованого крісла DXRacer OH/RE21/NY Na'Vi.

Умови розіграшу напрочуд прості, перемогти під силу кожному. Стежте за поновленням інформації в наших групах у соціальних мережах і дізнавайтеся про правила участі.

Купуйте квиток тут.