ESPORTconf Ukraine 2021: подія про інсайди кіберспортивного ринку відбудеться в травні 2021-го

ESPORTconf Ukraine 2021: подія про інсайди кіберспортивного ринку відбудеться в травні 2021-го

26 травня 2021 року в Києві відбудеться третя eSPORTconf Ukraine. Захід буде присвячений ефективним способам заробітку у сфері кіберспорту. Подія стане частиною серії івентів про можливості та перспективи esports, які раніше проходили в Європі та СНД.

Чому ми проводимо eSPORTconf Ukraine 2021?

Кіберспорт – один із найбільш перспективних напрямів для розвитку бізнесу й інвестування. Уже зараз завдяки йому можна отримувати гідну оплату праці, вкладаючи кошти в підтримку команд, профільних компаній та організацій. А завдяки лояльному регулюванню та невеликій кількості рекламних бар’єрів ця ніша дає змогу успішно просувати різноманітні товари та послуги.

Згідно з даними аналітичної компанії Newzoo, за підсумками 2020 року доходи кіберспортивної індустрії складуть $950,3 млн, а у 2023-му вони досягнуть $1,6 млрд. Аудиторія esports до кінця поточного року збільшиться до 495 млн осіб. І з кожним наступним роком кількість людей, які залучені до цієї галузі, ростиме. Розвиток технологій та інші чинники, наприклад карантин через пандемію COVID-19, тільки сприяють підвищенню цікавості до сфери esports.

Україна вже входить до десятки країн світу, де найбільше розвинений кіберспорт. У вересні 2020-го esports на законодавчому рівні визнали одним з офіційних різновидів спорту. Організації, що працюють у цій індустрії, уже заявляють про масштабні плани щодо розвитку ринку, будівництва відповідної інфраструктури й організації турнірів, що сприятиме інституціоналізації цієї дисципліни.

В умовах карантину представники багатьох галузей бізнесу мають багатомільйонні збитки. Кіберспорт же, навпаки, став тією нішею, яка попри економічну кризу продовжила стрімко розвиватися та приносити прибуток профільним компаніям. І зараз у представників бізнесу є унікальна можливість освоїти цей перспективний ринок та отримати максимум вигоди як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі.

Про що розкажуть на eSPORTconf Ukraine та кому буде корисно відвідати івент?

ESPORTconf Ukraine 2021 стане майданчиком, де кожен зможе дізнатися про інсайди в esports-індустрії та розібратися в тому, як правильно заробляти на кіберспорті.

На заході на гостей чекають інформативні доповіді, панельна дискусія, демозона та максимально продуктивний нетворкінг.

Спікерами конференції стануть провідні експерти esports-ринку України та СНД. З-поміж них: кіберспортсмени, організатори турнірів, члени профільних федерацій, рекламодавці, розробники й інші.

Експерти проаналізують поточний стан esports-індустрії та розкажуть про її прибуткові напрями. Також вони представлять кейси розвитку бізнесу в цій сфері, поділяться планами на майбутнє, обговорять регуляторні й управлінські аспекти ведення діяльності.

З-поміж тем, які розглянуть на eSPORTconf Ukraine:

  • Інвестиції в кіберспорт: знайте, на що звертати увагу в індустрії, що стрімко зростає.

  • Вплив азартних ігор і ставок на кіберспорт.

  • Максимальне залучення фанатів у кіберспортивні заклади і простори – як створити захопливий і незабутній досвід.

  • Ролі менеджера, агентів і власників команд у побудові успішної кіберспортивної команди.

На конференції облаштують демозону, де різнопрофільні компанії представлять рішення для esports-індустрії. Відвідувачі зможуть ознайомитися з продуктами та послугами, проконсультуватися в представників експонентів і домовитися з ними про співпрацю. А учасники демозони отримають можливість презентувати свою найкращу продукцію, розширити клієнтську базу та знайти інвесторів.

Подія буде корисною для представників кіберспортивного ринку, власників бізнесу, інвесторів, розробників софту та відеоігор, маркетологів, геймерів, шанувальників esports і багатьох інших, хто прагне освоїти нішу кіберспорту та знайти нові джерела доходу.


Реєстрація на захід уже відкрита. Слідкуйте за новинами на сайті конференції, щоб залишатися в курсі всіх оновлень програми.

Програма івенту >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane