ESL One Cologne 2018 отримає більший фонд і приєднається до Intel Grand Slam

ESL One Cologne 2018 отримає більший фонд і приєднається до Intel Grand Slam

Організатори розкрили перші подробиці про п'ятий щорічний турнір ESL One Cologne з CS:GO. Традиційно, він відбудеться в середині літа в Кельні (Німеччина). У 2018 році на тій же Lanxess-Arena знову виступить 16 команд.

Хоча є і зміни, до того ж, позитивні. Наприклад, загальний призовий фонд збільшився з минулого року на $ 50 тисяч і сягнув $ 300 тисяч. Також змагання увійшло до переліку турнірів Intel Grand Slam. IGS – це приз, сума якого $ 1 млн, його отримає колектив, який виграв 4 змагання зі списку 10. Події спільно організовують компанія Intel і ліга ESL One.

Відбіркові турніри будуть закритими, матчі групової стадії та плей-оф пройдуть з 3 по 8 липня.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!