ESL One Cologne 2018 отримає більший фонд і приєднається до Intel Grand Slam

ESL One Cologne 2018 отримає більший фонд і приєднається до Intel Grand Slam

Організатори розкрили перші подробиці про п'ятий щорічний турнір ESL One Cologne з CS:GO. Традиційно, він відбудеться в середині літа в Кельні (Німеччина). У 2018 році на тій же Lanxess-Arena знову виступить 16 команд.

Хоча є і зміни, до того ж, позитивні. Наприклад, загальний призовий фонд збільшився з минулого року на $ 50 тисяч і сягнув $ 300 тисяч. Також змагання увійшло до переліку турнірів Intel Grand Slam. IGS – це приз, сума якого $ 1 млн, його отримає колектив, який виграв 4 змагання зі списку 10. Події спільно організовують компанія Intel і ліга ESL One.

Відбіркові турніри будуть закритими, матчі групової стадії та плей-оф пройдуть з 3 по 8 липня.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map