Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum

Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum

Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!

Juscutum – компанія, яка практикує новаторський підхід до надання юридичних послуг, роблячи мову права зрозумілою для власників бізнесу. Працює на ринку з 2008 року.

До об’єднання входить понад 50 кваліфікованих юристів, які володіють основами менеджменту та розуміють, які проблеми можуть виникнути в кожному бізнес-процесі.

Компанія надає послуги за низкою напрямів:

 • ІТ-право;

 • безпека бізнесу;

 • розв’язання суперечок;

 • захист прав інтелектуальної власності;

 • блокчейн-практика;

 • сімейне право;

 • оподаткування;

 • міжнародний бізнес тощо.

З-поміж клієнтів Juscutum: найбільша енергетична компанія ДТЕК, мережа закладів Aroma Kava, блокчейн-компанія Bitfury, hi-tech-дистриб’ютор MTI, мережа фітнес-клубів Sport Life, криптовалюта Nem, електронний гаманець Paytomat, файлообмінник Fex.net.

У 2015 році адвокатське об’єднання увійшло до п’ятірки найкращих юридичних фірм у сфері IT та захисту бізнесу. Це перша правова компанія, яка почала приймати біткоїни як оплату за послуги та надавати допомогу стартапам в обмін на опціон.

Додатково Juscutum запустила кілька допоміжних мобільних розробок. З-поміж них:

 • Juscutum Legal Alarm – мобільний застосунок адвокатського захисту, у якому є функція екстреного виклику адвоката та правові інструкції поведінки.

 • Sudobot – бот, через який можна подати в суд заяву на розірвання шлюбу.

 • Patentbot – бот, який допоможе зареєструвати товарний знак.

 • Staffbot – бот, що допомагає скласти цифровий договір зі співробітниками.


ESPORTconf Ukraine 2021 відбудеться 7 квітня. Приєднуйтеся, щоб познайомитися з експертами з Juscutum і поставити їм запитання!

Програма івенту >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane

04/03/2021 Про інституціоналізацію кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість заступник міністра молоді та спорту України Віталій Лавров
02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.