Edward перейшов в Winstrike Team, а PEAK6 Investments купила Evil Geniuses. Новини тижня

Edward перейшов в Winstrike Team, а PEAK6 Investments купила Evil Geniuses. Новини тижня

Як змінилися склади команд Natus Vincere і Winstrike Team, а також чим цікаві нові патчі до League of Legends і Dota 2. Про ці та інші актуальні новини зі світу кіберспорту читай у нашому традиційному дайджесті.

Natus Vincere і Winstrike Team обмінялися гравцями

Кіберспортсмен Іоанн «Edward» Сухарєв покинув склад Natus Vincere з CS:GO і перейшов у команду Winstrike Team на правах оренди (до кінця 2019 року). Гравець Кирило «Boombl4» Михайлов став частиною Natus Vincere, яка викупила його контракт. Про трансфери команди повідомили на своїх офіційних сторінках, а Winstrike Team розмістила на своєму YouTube-каналі смішне тематичне відео.

Edward грав в Natus Vincere з 2009 року, з початку існування колективу. Професійна кар’єра Boombl4 почалася у 2017 році, з того моменту він узяв участь у трьох мейджорах і заробив орієнтовано $ 20 тисяч.

Вийшов новий патч для гри Dota 2

Компанія Valve презентувала патч 7.22b для Dota 2, у якому розробники виправили кілька помилок попереднього патчу 7.22. Оновлення принесло модифікації в характеристики шести персонажів гри: Clinkz, Dark Willow, Grimstroke, Lycan, Necrophos, Slark. Зокрема, змінилися урон від Tree Valley, показники атаки Трент Nature's Prophet і дальність нового вміння Slark.

Патч 7.22b для Dota 2 був випущений 25 травня, до The International 9 масштабних змін більше не передбачається. Повний опис оновлень можна побачити тут.

Puma розширила спонсорство з організацією Cloud9

Cloud9 отримає понад $ 10 мільйонів спонсорської підтримки від компанії Puma. Бренд підписав розширене спонсорство з кіберспортивною організацією й уклав договір про розробку повної колекції одягу для всіх її команд (за винятком Overwatch League). Деталі угоди невідомі, але сторони озвучили, що сума складається з восьми цифр.

У січні цього року компанії підписали договір про роботу з командою Cloud9 з CS:GO і League of Legends. Одяг у стилі Cloud9 з’явиться на сайтах компаній та в магазині Puma в Нью-Йорку вже у вересні.

Акалі та Раммуса понерфіли в патчі до League of Legends

29 травня з’явився новий патч для гри League of Legends від Riot Games. Цього разу зміни торкнулися не стільки предметів, скільки персонажів. В оновленні відкотили посилення пасивного вміння Амума, а Грагасу значно збільшили живучість. Щодо Акали, то в неї зменшилося відновлення енергії та Мітки вбивці на високих рівнях, а в Жанни з’явилася нова пасивка і змінився час перезаряджання Ока бурі.

Також оновлення торкнулися персонажів Раммуса, Зана, Жака й багатьох інших. А ось баланс рун і предметів залишився таким, як і був. Наступним скіном до League of Legends стане Демоненок Трістана, реліз якого призначений на 30 травня.

PEAK6 Investments купила організацію Evil Geniuses

Компанія PEAK6 Investments придбала відому кіберспортивну організацію Evil Geniuses, сума угоди не розголошується. У Evil Geniuses є свої склади з восьми дисциплін, зокрема Fortnite, Call of Duty і Dota 2. Представники кіберспортивної організації висловили надію, що PEAK6 розділяє їхні цінності та стане гідним партнером. Компанія-інвестор також є співвласником хокейного клубу Minnesota Wild і британського футбольного клубу Bournemouth.