DreamHack Malmö 2017: Na'Vi і Gambit у лідерах, Virtus.pro - розгромлена

DreamHack Malmö 2017: Na'Vi і Gambit у лідерах,  Virtus.pro - розгромлена

Учора пройшов перший день турніру DreamHack Masters Malmö 2017 по CS:GO з фондом у $ 250 тис. Особливо примітним для СНД-аудиторії його робить той факт, що це перше змагання, у якому зустрінуться оновлені склади клубів Natus Vincere і Gambit Esports.

На даний момент обидві команди показують відмінну гру, лідируючи у своїх групах.

DreamHack Malmö 2017, Na’Vi, Gambit, Virtus.pro, esportconf Ukraine

Не дуже гарні результати продемонстровані поляками. Гравці Virtus.pro були розгромлені спочатку кібератлетами Na'Vi, а після - Renegades. Таким чином, вони покинули турнір разом з клубами d [S], mousesports і Team EnVyUs.

Нагадаємо, що команда-переможець отримає $ 100 000, срібним призерам дістанеться $ 50 тисяч, а володарі «бронзи» зароблять $ 22 тис.

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.