DreamHack Malmö 2017: Na'Vi і Gambit у лідерах, Virtus.pro - розгромлена

DreamHack Malmö 2017: Na'Vi і Gambit у лідерах,  Virtus.pro - розгромлена

Учора пройшов перший день турніру DreamHack Masters Malmö 2017 по CS:GO з фондом у $ 250 тис. Особливо примітним для СНД-аудиторії його робить той факт, що це перше змагання, у якому зустрінуться оновлені склади клубів Natus Vincere і Gambit Esports.

На даний момент обидві команди показують відмінну гру, лідируючи у своїх групах.

DreamHack Malmö 2017, Na’Vi, Gambit, Virtus.pro, esportconf Ukraine

Не дуже гарні результати продемонстровані поляками. Гравці Virtus.pro були розгромлені спочатку кібератлетами Na'Vi, а після - Renegades. Таким чином, вони покинули турнір разом з клубами d [S], mousesports і Team EnVyUs.

Нагадаємо, що команда-переможець отримає $ 100 000, срібним призерам дістанеться $ 50 тисяч, а володарі «бронзи» зароблять $ 22 тис.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map