Dota 2: у столиці стартує перший Minor-турнір сезону

Dota 2: у столиці стартує перший Minor-турнір сезону

12 жовтня стартує 1-й Minor-турнір сезону з дисципліни Dota 2, який триватиме до 15 числа включно. Під час SL i-League Invitational S3 розіграють $ 300 000, а також три сотні кваліфікаційних очок на наступний The International. Матчі відбуватимуться на території CyberSport Arena (Київ).

Єдиний представник СНД-регіону на турнірі – Natus Vincere G2A – піде до бою 13 жовтня. Колективу зі старту треба буде зіграти з чемпіоном світу – командою Team Liquid. Перший матч SL i-League Invitational S3 відбудеться між китайським Vici Gaming і бразильським SG e-sports.

Нижче – всі команди-учасниці.

eSportConf UAH. Dota 2: в столице стартует первый Minor-турнир сезона

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!