Директор з розвитку EPICENTER похвалив організаторів The Kiev Major

Директор з розвитку EPICENTER похвалив організаторів The Kiev Major

Директор по развитию московского турнира EPICENTER Марк Авербух

Турнір The Kiev Major, що завершився наприкінці квітня, отримав досить неоднозначні відгуки від глядачів, учасників та сторонніх експертів. Чимало з них розчаровані тим, що колектив Virtus.pro, який складається з російських та українських кіберспортсменів, поступився першістю західноєвропейському клубу OG, задовольнившись «сріблом». Також досить багато питань виникло до організаторів київського The Major.

Проте, є й такі, хто вважає минулий турнір досить гідним. Директор з розвитку московського турніру EPICENTER Марк Авербух зробив офіційну заяву про належний рівень The Kiev Major і цілком гідну роботу організаторів. На противагу він навів приклад шанхайського турніру з Dota 2, назвавши його одним з найгірших в історії e-Sports.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map