CS:GO-склад pro100 обзавівся новим тренером. Учасники налаштовані рішуче

CS:GO-склад pro100 обзавівся новим тренером. Учасники налаштовані рішуче

До кіберспортивного клубу pro100, відродженого Даниїлом «Zeus» Тесленком (Natus Vincere G2A), приєднався новий тренер колективу з CS:GO. Беручи до уваги професійні та особистісні якості, на посаду був призначений Михайло «kiko» Волков, раніше відомий, як прогеймер дисципліни Counter-Strike 1.6 і стрімер.

«Ми з командою налаштовані рішуче», – заявив kiko у зверненні до фанатів, яке опубліковане на сторінці клубу «ВКонтакті».

Відомо, що його кандидатуру схвалили засновники клубу, у тому числі Zeus. Новий тренер подякував за виявлену довіру і пообіцяв ретельно працювати на благо команди.

Нагадаємо, що раніше колектив тренував Іван «F_1N» Кочугов, але ще влітку 2017-го він перейшов до іншого «відродженого» клубу – forZe.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map