CS:GO-склад pro100 обзавівся новим тренером. Учасники налаштовані рішуче

CS:GO-склад pro100 обзавівся новим тренером. Учасники налаштовані рішуче

До кіберспортивного клубу pro100, відродженого Даниїлом «Zeus» Тесленком (Natus Vincere G2A), приєднався новий тренер колективу з CS:GO. Беручи до уваги професійні та особистісні якості, на посаду був призначений Михайло «kiko» Волков, раніше відомий, як прогеймер дисципліни Counter-Strike 1.6 і стрімер.

«Ми з командою налаштовані рішуче», – заявив kiko у зверненні до фанатів, яке опубліковане на сторінці клубу «ВКонтакті».

Відомо, що його кандидатуру схвалили засновники клубу, у тому числі Zeus. Новий тренер подякував за виявлену довіру і пообіцяв ретельно працювати на благо команди.

Нагадаємо, що раніше колектив тренував Іван «F_1N» Кочугов, але ще влітку 2017-го він перейшов до іншого «відродженого» клубу – forZe.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.