CS:GO-склад Na'Vi розчаровує навіть своїх учасників

CS:GO-склад Na'Vi розчаровує навіть своїх учасників

Коментуючи деякі останні матчі CS:GO-складу Na'Vi G2A, Дмитро «CrystalMay» Корчевінін назвав гравця Дениса «seized» Костіна «декоєм», що викликало чималий резонанс. На захист коментатора висловився відеоблогер Євген Райз, заявивши, що такий низький рівень гри, який демонструють останнім часом Na'Vi, гідний і менш приємних «епітетів».

Примітно, що з думкою блогера погодився і один з учасників команди Олександр «s1mple» Костилев. Кіберспортсмен заявив, що поточний CS:GO-склад не відповідає «тим Na'Vi, які вигравали раніше чемпіонати». На його думку, гравцям платять занадто великі гроші, а гідних результатів вони показати не можуть.

S1mple також зазначив, що термін його контракту з клубом завершується в поточному році. Ніяких прямих висловлювань кращого фрагера про те що йде – не було. Але дав зрозуміти, що такий стан справ його зовсім не влаштовує.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

 

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map