CS:GO-склад Na'Vi розчаровує навіть своїх учасників

CS:GO-склад Na'Vi розчаровує навіть своїх учасників

Коментуючи деякі останні матчі CS:GO-складу Na'Vi G2A, Дмитро «CrystalMay» Корчевінін назвав гравця Дениса «seized» Костіна «декоєм», що викликало чималий резонанс. На захист коментатора висловився відеоблогер Євген Райз, заявивши, що такий низький рівень гри, який демонструють останнім часом Na'Vi, гідний і менш приємних «епітетів».

Примітно, що з думкою блогера погодився і один з учасників команди Олександр «s1mple» Костилев. Кіберспортсмен заявив, що поточний CS:GO-склад не відповідає «тим Na'Vi, які вигравали раніше чемпіонати». На його думку, гравцям платять занадто великі гроші, а гідних результатів вони показати не можуть.

S1mple також зазначив, що термін його контракту з клубом завершується в поточному році. Ніяких прямих висловлювань кращого фрагера про те що йде – не було. Але дав зрозуміти, що такий стан справ його зовсім не влаштовує.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

 

04/03/2021 Про інституціоналізацію кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість заступник міністра молоді та спорту України Віталій Лавров
02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.