Бразильські кіберспортсмени SK Gaming візьмуть участь у DreamHack Las Vegas 2017

Бразильські кіберспортсмени SK Gaming візьмуть участь у DreamHack Las Vegas 2017

Ще один прямий інвайт на кіберспортивний чемпіонат DreamHack Las Vegas 2017 отримала команда з Бразилії - SK Gaming. Раніше організатори події вже запросили до участі в турнірі шість відомих колективів. Кому дістанеться останнє запрошення, наразі невідомо.

Загалом в основному турнірі візьмуть участь 16 команд. Серед них інвайт дістався:

  • Ex-Team Dignitas з Данії;
  • Virtus.pro G2A з Польщі;
  • Natus Vincere G2A - збірна країн СНД;
  • Cloud9 з США;
  • Astralis з Данії;
  • OpTic Gaming - збірна США і Канади.

Переможцем азіатського кваліфікаційного туру та відповідно учасником чемпіонату стала команда з Китаю TyLoo. Решта учасників визначатимуть за регіональними кваліфікаціями, які відбудуться незабаром в Європі й Америці.

Нагадаємо, що черговий чемпіонат DreamHack заплановано на 15-19 лютого, призовий фонд якого становитиме $450 тисяч.

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.