Колишні гравці Outlaws підписали контракт з українським клубом

Колишні гравці Outlaws підписали контракт з українським клубом

Після кількох місяців пошуків, екс-учасники болгарської команди Outlaws уклали новий контракт. Тепер вони будуть виступати від українського кіберспортивного клубу Windigo Gaming.

П'ятеро гравців пішли з Outlaws у серпні і з того часу шукали інший клуб. За цей період вони встигли замінити трьох учасників і пройти відбір на Europe Minor Championship, здобувши на відбіркових перемогу над такими колективами, як Heroic, eXtatus і EnVyUs.

Windigo Gaming – молодий клуб, створений в Дніпрі. Його співзасновником є ​​Максим Беднарський, у минулому – керівник HellRaisers. Як повідомив один з болгарських гравців Камен Костадінов, відомий як bubble, колектив вийшов з ним на зв'язок після розпаду клубу Mortal Kombat.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!