Колишні гравці Outlaws підписали контракт з українським клубом

Колишні гравці Outlaws підписали контракт з українським клубом

Після кількох місяців пошуків, екс-учасники болгарської команди Outlaws уклали новий контракт. Тепер вони будуть виступати від українського кіберспортивного клубу Windigo Gaming.

П'ятеро гравців пішли з Outlaws у серпні і з того часу шукали інший клуб. За цей період вони встигли замінити трьох учасників і пройти відбір на Europe Minor Championship, здобувши на відбіркових перемогу над такими колективами, як Heroic, eXtatus і EnVyUs.

Windigo Gaming – молодий клуб, створений в Дніпрі. Його співзасновником є ​​Максим Беднарський, у минулому – керівник HellRaisers. Як повідомив один з болгарських гравців Камен Костадінов, відомий як bubble, колектив вийшов з ним на зв'язок після розпаду клубу Mortal Kombat.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map