Беттінг, кіберспорт, інститут репутації: про це на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість Head of Esports у Parimatch Tech Степан Шульга

Беттінг, кіберспорт, інститут репутації: про це на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість Head of Esports у Parimatch Tech Степан Шульга

Яку роль відіграє беттінг в esports-індустрії? Як ставки впливають на популярність галузі? І як букмекерство впливає на інститут репутації кіберспорту? 22 квітня на eSPORTconf Ukraine 2021 про це розповість Head of Esports в Parimatch Tech Степан Шульга.

Темою його виступу стане «Роль беттінгу в індустрії кіберспорту». Також у своїй доповіді він планує розповісти про інститут репутації галузі та його практичну реалізацію в Україні.

З 2009 до 2013 року Степан керував проєктами в компанії Donbass Arena. Після цього почався його шлях у сфері esports. У 2014 році він став виконавчим продюсером багатофункціонального кіберспортивного ігрового майданчика StarLadder.

Під керівництвом експерта відбулася організація російськомовної трансляції трьох останніх Major-турнірів із Counter-Strike: Global Offensive, де він був ведучим.

Уже 2 роки Степан обіймає посаду глави кіберспортивного напряму в Parimatch Tech. З його приходом букмекерська компанія почала не тільки спонсорувати кіберспортивні команди, а й організовувати турніри. Сумарний призовий фонд Parimatch League за Dota за три сезони склав $250 000.

Також у 2020 році Степан зайняв 8-ме місце в рейтингу «30 найвпливовіших осіб кіберспорту» за версією Forbes і Sports.ru. Експерт регулярно бере участь у галузевих конференціях як спікер і ведучий.


Приєднуйтеся до eSPORTconf Ukraine 2021, щоб дізнатися від кваліфікованого професіонала, яку роль відіграє беттінг у кіберспортивній індустрії та які вигоди він приносить для розвитку ринку!

Реєстрація на івент >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane