Анонсовані нові турніри від ESL у 2018 році

Анонсовані нові турніри від ESL у 2018 році

Організатор кіберспортивних подій Electronic Sports League (ESL) оголосив дати і розміри фондів своїх нових зимово-весняних турнірів.

24-25 лютого 2018-го у Польщі відбудеться світовий чемпіонат з Dota 2 – ESL One Katowice. Його загальний фонд складе $ 1 мільйон.

Всесвітній чемпіонат з кібердисциплін CS:GO і StarCraft II – Intel Extreme Masters XII – відбудеться в Катовіце 2-4 березня. Загальний фонд змагання з CS:GO – $500 тисяч, а зі StarCraft II – $ 250 тисяч.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map