Анонсовані нові турніри від ESL у 2018 році

Анонсовані нові турніри від ESL у 2018 році

Організатор кіберспортивних подій Electronic Sports League (ESL) оголосив дати і розміри фондів своїх нових зимово-весняних турнірів.

24-25 лютого 2018-го у Польщі відбудеться світовий чемпіонат з Dota 2 – ESL One Katowice. Його загальний фонд складе $ 1 мільйон.

Всесвітній чемпіонат з кібердисциплін CS:GO і StarCraft II – Intel Extreme Masters XII – відбудеться в Катовіце 2-4 березня. Загальний фонд змагання з CS:GO – $500 тисяч, а зі StarCraft II – $ 250 тисяч.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.