Анонсовано турнір ROG MASTERS 2017 з Dota 2 та CS:GO

Анонсовано турнір ROG MASTERS 2017 з Dota 2 та CS:GO

Бренд ASUS Republic of Gamers (ASUS ROG) анонсував турнір із загальним призовим фондом $500 тисяч, який поділять порівну переможці в дисциплінах Dota 2 та CS:GO. Турнір ROG MASTERS 2017 проходитиме з червня по листопад у чотири етапи:

  • відкриті кваліфікації (Open Qualifiers);
  • регіональні кваліфікації (Regional Qualifier);
  • регіональні фінали (Regional Finals);
  • гранд-фінали (Grand Finals).

Взяти участь отримають нагоду колективи з трьох регіонів: Азіатсько-Тихоокеанського, Американського та EMEA (Європа, Близький Схід, Африка). Вирішальний LAN-фінал відбудеться між найкращими шістьма клубами від кожного з регіонів.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!