Анонсовано турнір ROG MASTERS 2017 з Dota 2 та CS:GO

Анонсовано турнір ROG MASTERS 2017 з Dota 2 та CS:GO

Бренд ASUS Republic of Gamers (ASUS ROG) анонсував турнір із загальним призовим фондом $500 тисяч, який поділять порівну переможці в дисциплінах Dota 2 та CS:GO. Турнір ROG MASTERS 2017 проходитиме з червня по листопад у чотири етапи:

  • відкриті кваліфікації (Open Qualifiers);
  • регіональні кваліфікації (Regional Qualifier);
  • регіональні фінали (Regional Finals);
  • гранд-фінали (Grand Finals).

Взяти участь отримають нагоду колективи з трьох регіонів: Азіатсько-Тихоокеанського, Американського та EMEA (Європа, Близький Схід, Африка). Вирішальний LAN-фінал відбудеться між найкращими шістьма клубами від кожного з регіонів.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map