Олексій Ногін із WePlay! Esports розповість про IT-розробку продуктів для кіберспорту

Олексій Ногін із WePlay! Esports розповість про IT-розробку продуктів для кіберспорту

13 червня на eSPORTconf Ukraine 2019 виступить Олексій Ногін із WePlay! Esports. Він розповість про створення програмних продуктів у кіберспорті й пояснить, наскільки добре потрібно розуміти свою аудиторію.

Олексій Ногін – професійний кіберспортсмен, гравець у World of Tanks, відомий під ніком Аrclit. За час своєї кар’єри отримав титул чемпіона Світу й шість призових трофеїв. Зараз обіймає посаду керівника турнірної платформи WePlay! Esports.

На заході eSPORTconf Ukraine 2019 Олексій Ногін розкриє тему «Проєктування продуктів для кіберспортивної аудиторії». Він розповість про те, як створюються програмні продукти в кіберспорті на прикладах із практики і відповість на запитання гостей, зокрема:

  • чому важливо розуміти аудиторію та цілі продукту;
  • як правильно спланувати розробку;
  • на які аспекти менеджменту звернути увагу.

Тема буде цікавою розробникам і підприємцям із кіберспортивної сфери.

Приходьте й поставте Олексію Ногіну свої запитання про менеджмент і IT-розробку продуктів для кіберспортивної аудиторії.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!