Олексій Ногін із WePlay! Esports розповість про IT-розробку продуктів для кіберспорту

Олексій Ногін із WePlay! Esports розповість про IT-розробку продуктів для кіберспорту

13 червня на eSPORTconf Ukraine 2019 виступить Олексій Ногін із WePlay! Esports. Він розповість про створення програмних продуктів у кіберспорті й пояснить, наскільки добре потрібно розуміти свою аудиторію.

Олексій Ногін – професійний кіберспортсмен, гравець у World of Tanks, відомий під ніком Аrclit. За час своєї кар’єри отримав титул чемпіона Світу й шість призових трофеїв. Зараз обіймає посаду керівника турнірної платформи WePlay! Esports.

На заході eSPORTconf Ukraine 2019 Олексій Ногін розкриє тему «Проєктування продуктів для кіберспортивної аудиторії». Він розповість про те, як створюються програмні продукти в кіберспорті на прикладах із практики і відповість на запитання гостей, зокрема:

  • чому важливо розуміти аудиторію та цілі продукту;
  • як правильно спланувати розробку;
  • на які аспекти менеджменту звернути увагу.

Тема буде цікавою розробникам і підприємцям із кіберспортивної сфери.

Приходьте й поставте Олексію Ногіну свої запитання про менеджмент і IT-розробку продуктів для кіберспортивної аудиторії.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map