5 000 000 призових, запуск UPEA HUB і соціальні проєкти: що буде в новому кіберспортивному сезоні 2021?

5 000 000 призових, запуск UPEA HUB і соціальні проєкти: що буде в новому кіберспортивному сезоні 2021?

Українська професійна кіберспортивна асоціація (UPEA) проанонсувала початок нового кіберспортивного сезону, який обіцяє бути наймасштабнішим в історії України!

Що чекає на шанувальників esports-індустрії у 2021-му:

  • 14 турнірів;

  • цілодобові ігри на UPEA HUB;

  • рекордна сума призових – 5 млн грн;

  • безліч соціальних програм.

За словами голови організації Олександра Кохановського, турнірний сезон 2021 року покликаний задовольнити потреби всіх геймерів в Україні: від аматорів до професіоналів.

Тому гравці-початківці зможуть проявити себе в Шкільній і Студентській лігах України. Досвідченіші учасники боротимуться на чемпіонаті та Кубку України. 24/7 працюватиме платформа UPEA HUB, де щомісяця розігруватимуть 130 тис. грн. Також в асоціації згадали про запуск Бізнес-ліги.

Для ветеранів військових дій, інвалідів і пенсіонерів передбачено низку заходів у межах проєкту соціальної спрямованості «Відповідальність Ліга», який тепер буде представлений у шести найбільших українських містах.

Питання щодо булінгу в esports-сфері, стосунків між юними геймерами та їхніми батьками асоціація розгляне разом із UNICEF у межах соціальної ініціативи, яка присвячена захисту дитячих прав в Інтернеті, а також освіті дітей і молоді. На початку 2021-го UPEA почне організовувати національне дослідження.


Обговорити головні події кіберспортивного сезону в товаристві однодумців можна буде 7 квітня на галузевому івенті eSPORTconf Ukraine 2021.

Програма заходу >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane